Uzņēmums SIA “Sniega Tehnika” darbojas kopš 2009.gada, apkalpojot slēpošanas kalnus un distanču slēpošanas – biatlona trases visās Baltijas valstīs. Pateicoties sadarbībai ar labākajiem tehnikas ražotājiem, saviem klientiem spējam nodrošināt augstāko kvalitāti un izdevīgāko servisu.

Esam oficiālie pārstāvji Baltijas valstīs vairākiem augstākā līmeņa tirgus spēlētājiem. Mēs pārstāvam amerikāņu sniega ģeneratoru jeb “sniega lielgabalu” ražotāju SMI (www.snowmakers.com), kā arī esam pievienojušies High Technology Industries (HTI Group) saimei, oficiāli Baltijas valstīs izplatot pacēlājus Leitner (www.leitner-ropeways.com) un sniega traktorus Prinoth, Leitner un Bombardier (www.prinoth.com).

Gadu gaitā esam paplašinājuši savu produkcijas un distribūcijas sarakstu ar vairākiem nozīmīgiem ražotājiem, to skaitā piedāvājam Alvenius augstspiediena caurules (www.alvenius.com), TubePro kameras šļūkšanai (www.tubeproinc.com), “365” mākslīgo slēpošanas segumu (www.365winterworld.com), kā arī daudzu citu nozīmīgu ražotāju produkciju, ko iespējams aplūkot mūsu mājas lapā.

Turklāt mēs strādājam arī tad, kad ziema ir galā! Mūsu zināšanas noder tādās sfērās kā ogļu putekļu reducēšana ar sniega ģeneratoru palīdzību, kā arī mēs zinām, kā kūdras ieguves sfērā izmantot sniega traktorus!


Ar mums sniega tehnikai sezona nekad nebeidzas!